Mark | Athlete | School | Year | Meet |
---|
6-6 | Jed Nagler | Whitefish (A) | 11 | MCPS Invitational |
6-5 | Keaton Anderson | Billings Senior (AA) | 10 | Billings West Triangular |
6-4 | Chase Fossum | Glasgow (B) | 12 | State B |
6-4 | Sean Opland | Troy (B) | 11 | Libby Invitational |
6-4 | Robert Jones | Frenchtown (A) | 12 | State A |
6-4 | Ethan Garrett | Billings West (AA) | 12 | Midland Roundtable Top 10 |
6-3 | Adam Buxbaum | Culbertson (C) | 11 | State C |
6-3 | Javan Carroll | Conrad (B) | 12 | 1B Districts |
6-3 | Tristan Gray | Missoula Hellgate (AA) | 12 | Greg Rice Missoula City Meet |
6-3 | Connor Thorne | Florence-Carlton (B) | 11 | Flathead Quad |
6-3 | Chade Gonter | Flathead (AA) | 12 | Flathead Quad |
6-3 | Traycer Wilson | Westby-Grenora (C) | 10 | 2C Districts |
6-3 | Kevin Blanksma | Manhattan Christian (C) | 11 | State C |
6-3 | Conner Schenk | Missoula Hellgate (AA) | 11 | Flathead Quad |
6-3 | Kendal Manuel | Billings Skyview (AA) | 12 | Bozeman-Skyview Dual |
6-3 | Seth Omsberg | Cut Bank (B) | 10 | Havre Invitational |
6-3 | Josh Sandry | Bigfork (B) | 12 | Flathead Time Trials |
6-2 | Pate Scott | Troy (B) | 12 | Libby Invitational |
6-2 | Colin Holetz | Billings Central (A) | 12 | Midland Roundtable Top 10 |
6-2 | Casey Ryter | Hamilton (A) | 12 | Southwestern A Divisional |
6-2 | Michael Cooney | Butte Central (A) | 12 | State A |
6-2 | Parker Spadt | Frenchtown (A) | 11 | Northwestern A Divisional |
6-2 | Brandon Porter | Powell Co./Deer Lodge (B) | 10 | State B |
6-2 | Cole McCloud | Manhattan (B) | 10 | 5B Districts |
6-2 | Chase Rossmiller | Power (C) | 11 | Fairfield-Belt Invitational #1 |
6-2 | Darius Mota | Billings Senior (AA) | 12 | Midland Roundtable Top 10 |
6-2 | Logan Kleinhans | Bozeman (AA) | 9 | Eastern AA Divisional |
6-2 | Kyler Burns | Columbia Falls (A) | 11 | State A |
6-1 | Chris Moore | Great Falls CMR (AA) | 11 | Great Falls Crosstown Meet |
6-1 | Brian McMahon | Helena (AA) | 10 | Helena Quadrangular |
6-1 | Josh Malone | Missoula Big Sky (AA) | 10 | Swede Dahlberg Invitational |
6-1 | Keaton Brady | Great Falls (AA) | 12 | Great Falls Crosstown Meet |
6-1 | Hunter Nicholson | Glacier (AA) | 9 | Flathead Time Trials |
6-1 | Dallas Mack | Huntley Project (B) | 11 | Billings Senior Meet 4/7 |
6-1 | Rily Livingston | Absorakee (C) | 10 | Tri Valley Meet |
6-1 | Connor Murnion | Garfield Co./Jordan (C) | 12 | Elks Invitational |
6-1 | Trey Haidle | Billings Skyview (AA) | 12 | Billings Skyview Meet 4/9 |
6-1 | Kameron Kemmis | Billings Skyview (AA) | 12 | Billings Invitational |
6-0 | George Barrett | Cut Bank (B) | 12 | Havre Invitational |
6-0 | Isaiah Renner | Laurel (A) | 10 | Miles City Invitational |
6-0 | Micah Bucy | Flathead (AA) | 10 | Libby-Flathead Dual |
6-0 | Gus Herzog | Helena (AA) | 11 | Helena Crosstown Meet |
6-0 | Cole Fairchield | Shields Valley (C) | 12 | 11/12C Districts |
6-0 | Nick Keller | Havre (A) | 10 | Havre Invitational |
6-0 | Devon Raybon | Malta (B) | 11 | Eastern Top 10 Meet |
6-0 | Jason Ferris | Beaverhead Co./Dillon (A) | 12 | Dillon Invitational |
6-0 | Kaleb Baksch | Twin Bridges (C) | 10 | Dillon Invitational |
6-0 | Dallas Capdeville | Hinsdale (C) | 12 | Glasgow Invitational |
6-0 | Jadin Casey | Stevensville (A) | 12 | Darby-Florence Invitational |
6-0 | Kyle Heptner | Shelby (B) | 11 | Havre Invitational |
6-0 | Strother Cooper | Loyola Sacred Heart (B) | 11 | Thompson Falls Invitational |
6-0 | Ty Stanton | Garfield Co./Jordan (C) | 11 | Sidney Invitational |